top of page
ZADOK  LOGO 0521.jpg

צדוק ושות'

עורכי דין

משרד חיים צדוק ושות' נוסד בשנת 1958 על ידי חיים י. צדוק ז"ל, אשר כיהן כשר בכיר בממשלות ישראל. מזה כשישה עשורים עוסק המשרד במגוון תחומי המשפט העסקי והמסחרי, תאגידים, ובכלל זה בולט בתחומי חדלות פירעון והבראת חברות, ליטיגציה ויישוב סכסוכים, מקרקעין– תכנון ובנייה והתחדשות עירונית, תובענות ייצוגיות, משפט מנהלי, משפט חוקתי ואיכות סביבה.

 

הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים, שהתווה מייסד המשרד, עו"ד חיים צדוק (ז"ל), ובראשם שירות משפטי יסודי, מוקפד ואיכותי, שאיפה למצוינות מקצועית, כבוד ונאמנות ללקוח, תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר, מנחים את צוות עורכי הדין במשרד מאז ועד היום ומהווים נר לרגליהם.

 

המשרד מלווה במשך שנים רבות קשת רחבה של לקוחות בארץ ובחו"ל. עם לקוחות המשרד נמנים בנקים ישראלים וזרים, יצרני רכב בינלאומיים, רשתות בינלאומיות, יבואני רכב, חברות קבלניות, חברות אחזקה, חברות תעשייתיות, חברות סחר וייבוא, רשויות מקומיות, חברות היי-טק, חברות נדל"ן, איגודים מקצועיים, חברות היסעים, חברות מזון ועוד. בשנים האחרונות המשרד מעורב בתיקי הפירוק והבראת חברות מהגדולים שהיו בישראל. בצד כל אלה ראש המשרד, עו"ד אילן שביט-שטריקס, עומד כיום בראש מנהלת פרויקט לאומי לניקוי הררי הפסולת בקרית הפלדה בעכו, פרויקט המצוי בשלבי ביצוע מתקדמים בתאום עם המשרד לאיכות הסביבה ודורש מיומנויות במרבית תחומי המשפט הפרטי והמינהלי.

 

חדשות: עורך דין חדש ומו"מ מתקדם להקמת עמדות הטענה:

טסלה נערכת להשקת כלי רכב בישראל בשנה הבאה - גלובס 25.11.20

DUN'S credibility Heb.jpg

תחומי התמחות עיקריים

למשרד ניסיון עשיר במתן ליווי משפטי שוטף למגוון רחב של חברות ציבוריות ופרטיות. המשרד עוסק בקשת רחבה של עסקאות ופעילות מסחרית של תאגידים זרים ומקומיים, לרבות עסקאות מכירה, השקעה ומיזוג של עסקים הן בתחומי "הכלכלה הישנה", הן בתחומי ההיי-טק והביו-טק ובתחום הנדל"ן. עם לקוחותיו נמנים תאגידים גדולים, ישראלים ובינלאומיים, ותיקים ומובילים בתחומם.

 

המשרד נותן מענה ללקוחותיו בכל תחומי הפעילות העסקית שלהם ובכלל זה הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות והסכמים עם ספקים. המשרד מוביל בתחום ייבוא ושיווק הרכב, ובמסגרת זו מעניק ייעוץ וליווי משפטי ליבואני הרכב בפעילותם העסקית השוטפת, בכל הנוגע להסכמי היבוא וההפצה עם יצרני הרכב בהתנהלותם למול הרגולטורים הרלבנטיים.

משפט מסחרי-עסקי

למשרד ניסיון רב שנים והתמחות ייחודית במקרים מורכבים של חדלות פירעון והוא מעורב לאורך שנים, באופן פעיל, בתיקי הפירוק, כינוסי הנכסים והליכי השיקום המרכזיים במשק הישראלי. בנוסף, המשרד מלווה חברות במשבר, מייעץ להן בהתוויית אסטרטגיה למול הנושים, מלווה רוכשים פוטנציאליים של עסקי חברות בחדלות פירעון או נושים מהותיים בהסדרי נושים ובהליכי פירוק. עורכי הדין במשרד ממונים על ידי בתי המשפט כבעלי תפקיד (מפרקים, כונסי נכסים ונאמנים). 

 

בחודש אפריל 2020 מונה עו"ד שביט-שטריקס על ידי בית המשפט המחוזי באר שבע כנאמן לבגיר גרופ בע"מ (בפירוק), השולטת על מערך חברות יצרניות ביגוד ברחבי העולם.

חדלות פירעון, פירוק, הבראת חברות והסדרי חוב

תחום עיסוק מרכזי של המשרד הוא ליטיגציה מסחרית מורכבת בכל הערכאות השיפוטיות והמעין-שיפוטיות, לרבות בוררויות וערעורים. ליבת העיסוק הינה בתיקים מורכבים, הדורשים מיומנות ייחודית וידע משפטי נרחב בתחומי המשפט האזרחי, על כל ענפיו וגווניו.

 

המשרד מטפל בתיקים הנוגעים לסכסוכים בין שותפים ובעלי מניות, הגנה על נושאי משרה ובעלי תפקידים, ענייני זכיינות וסוכנויות, יחסי ספקים - משווקים וכן סכסוכים מתחום משפט העבודה. לצד זאת, מעמיד המשרד ליווי שוטף לכלל ענייני הליטיגציה של לקוחותיו הקבועים.

ליטיגציה מסחרית
ויישוב סכסוכים

Two Men in Office

למשרד מסורת ארוכה של מעורבות חברתית ותרומה לקהילה. כחלק בלתי נפרד מפעילותו, עורכי הדין במשרד עוסקים בפעילות במישור הציבורי, לרבות כהונה בוועדות לשכת עורכי הדין.

פעילות ציבורית ותרומה לקהילה

כתובתנו:

צדוק ושות' עורכי דין

בית לשכת המסחר,

רח' החשמונאים 84, תל אביב 6713203

משרד: 03-6254000

פקס:   03-6254040

לכל פנייה, מלא/י את טופס יצירת הקשר הבא:

ההודעה נשלחה

צרו קשר:

צדוק ושות'

עורכי דין

Elul Image Makers | ©  All rights reserved to Zadok Law Offices

Back to Top
bottom of page